Terug
2025 groep 2.jpeg
Gemeente

Derde editie van de Doarper Kwis in Denekamp

Wat een week! Denekamp genoot volop van de derde editie van de Doarper Kwis, met maar liefst honderd deelnemende teams. Al vanaf de start in het Kulturhus, met het ouderwets gezellige spel Petje op – Petje af, was duidelijk dat deze editie er één zou worden om niet snel te vergeten.

De hele week hing er een gezellige onrust in het dorp: deelnemers waren druk op zoek naar verborgen aanwijzingen en zaten vol ideeën en theorieën. Alsof dat nog niet genoeg was, werd er donderdagavond midden op het Nicolaasplein zelfs een stoelendans gespeeld.
Zaterdagavond vond de grote kwisavond plaats. Denekamp stond volledig in het teken van opdrachten, puzzels, teamspirit en fanatisme. De opening in de kerk maakte indruk, waarna de teams zich verspreidden door het dorp. Opvallend was de vroege kerstsfeer: overal waren prachtig versierde kersttuinen, wat zorgde voor extra sfeer tijdens de avond.
Er waren doe-opdrachten bij onder meer de Scouting, Dorper Esch, het Kulturhus en Skik. De organisatie is bijzonder blij met de medewerking van deze locaties, die ook deze editie weer iets extra’s gaven.
Daarnaast steunden de deelnemers het goede doel Caritas door een schoendoos vol levensmiddelen te doneren aan dorpsgenoten die het goed kunnen gebruiken – een hartverwarmend gebaar.
De organisatie spreekt verder haar dank uit aan alle hulptroepen en sponsoren die de kwisavond mede mogelijk maakten, en uiteraard aan de teams voor hun enthousiasme en fanatisme. Samen maakten ze er één groot feest van in Denekamp.
Wie zich dit jaar de slimste Doarpers mogen noemen, wordt op 22 november bekendgemaakt tijdens de feestavond bij Skik.

2025 kerstman en engel.jpeg
2025 kerst.jpeg
2025 kerst engel.jpeg
2025 groep.jpeg
2025 groep kerstman.jpeg