Terug
Lars wigger, de winnaar in de klasse 110 en 135 cm .jpg Lars Wigger, winnaar 1.10 en 1.35 m.

Start buitenseizoen met Noaber-springen bij manege De Zonnebeek

DENEKAMP - Met Noaber-springen hadden de Dinkelruiters en Kanaalruiters een schitterende start van het buitenseizoen. Onder perfecte omstandigheden kwamen ruim 300 paarden- en 45 ponycombinaties aan de start. Was de zaterdag met name voor de toeschouwers wel erg fris, de zondag was zonovergoten. Op zondag was er ook een grote publieke belangstelling om de prestaties van de ruim 200 deelnemers te volgen.

De redactie van dit blad |

Een succesvolle start, die in 2026 nog gevolgd gaat worden door meerdere dressuur- en springwedstrijden op het prachtige terrein naast manege De Zonnebeek. 

Topresultaten regionale deelnemers

De deelnemers van de Dinkelruiters en de verenigingen uit de regio wisten zeer goede resultaten te boeken. Bij de paarden wist Lars Wigger maar liefs twee rubrieken op zijn naam te schrijven, de klasse 110 cm en de zwaarste klasse 130 cm. De uitslagen van het Noaber-springen op zaterdag 21 en zondag 22 maart zijn te vinden op www.manegedezonnebeek.nl of www.equicompetition.nl.

In 2026 jaarlijkse Pinksterconcours met nieuwe rubrieken

Er staan bij het komende Pinksterconcours, dat tevens kringconcoursselectie is, een aantal nieuwe wedstrijden gepland.  Op sociale media en in Dinkelland Visie wordt u op de hoogte gehouden en ook via de website: manegedezonnebeek.nl.