Algemeen

Eerste geslaagden voor cursus Evenementenzorg (EZ) bij EHBO-vereniging Denekamp

DENEKAMP -  Sinds kort bestaat de mogelijkheid voor alle leden van de EHBO-vereniging Denekamp om een verdiepende EHBO-cursus Evenementenzorg te volgen. Inmiddels zijn er twee opleidingen gestart en zijn de eerste leden hiervoor geslaagd: Joyce Schutte, Kay Schutte, Herman Harms, Henry Scheffer, Peter Sanders, Marian Weerink, Kirby Weerink, Peter Zanderink, Roy Heijdens, Merlin Weerink en Jeroen Rademaker. Zij ontvangen een aanvullende aantekening Evenementenzorg op hun EHBO Oranje Kruis-diploma.

Deze aantekening wordt behaald voor vaardigheden zoals methodisch handelen, samenwerken, teamvaardigheden, communicatie, transport van de zorgvrager en overdracht van zorg.

Deze vaardigheden kunnen van toepassing zijn bij ongevallen in het verkeer, op het werk, thuis, bij sportactiviteiten en natuurlijk bij EHBO-evenementen.

Wil je je aanmelden voor een cursus, lid worden of gebruikmaken van de diensten van EHBO Denekamp bij een evenement? Neem dan contact op via de website: ehbodenekamp.nl of met Frank Tellman, e-mail f.tellman@home.nl of bel/ WhatsApp 06-14607339.