Bij Bonfait zijn we enorm trots! Niet alleen op onze heerlijke maaltijden en salades, maar vooral op de collega’s die deze producten dagelijks met passie bereiden. En wanneer niet één, maar zelfs twee collega’s vooropgaan in de polonaise, zijn toch een beetje extra trots!
Dit carnavalsjaar is onze collega Patrick Wekking niet alleen werkzaam als QA specialist, maar zwaait hij samen met zijn buurman Niels Kokkeler de scepter bij de Denekampse carnavalsvereniging C.V. de Nachtuulkes. En alsof dat nog niet genoeg is, is onze collega Jarno Kortman, werkzaam als Supply Chain Planner, dit jaar hoogheid van O.C.W. de Markloawen. Deze vereniging staat onder leiding van een echte carnavalsfamilie, met Jarno als Graaf, zijn zus Birte als Gravin en broer Jordi als Sik.
Bij Bonfait houden we wel van een feestje! Daarom is op dinsdag 20 januari, onder toeziend oog van collega’s, de Raad van Elf van beide verenigingen en dweilorkest ’t Is Simpel, de werkresidentie van Sik Patrick en Graaf Jarno officieel geopend. Met meerdere residenties kon een passende werkresidentie natuurlijk niet ontbreken!
Wij wensen Graaf Jarno, Gravin Birte, Sik Jordi, Hertog Niels en Sik Patrick een machtig mooi carnaval toe! Alaaf!